12.11.2013

Chyba zwariowałam...

Zamiast pielęgnować w sobie patriotyczną postawę i dać przykład potomnym, zignorowałam obchody wczorajszego święta i przeniosłam się w inny wymiar. Na swoje usprawiedliwienie dodam tylko tyle, że było to zaplanowane z premedytacją i że nie działałam sama. Wspólnie z moją przyjaciółką fotografką urządziłyśmy w pokoju Ani plan zdjęciowy i zorganizowałyśmy naszym dziewczynom sesję świąteczną, ale bynajmniej nie niepodległościową. Główną rolę w naszej aranżacji odegrał Ankowy namiot. Zdjęłam z niego patchworkową narzutę, w związku z czym wystąpił w samych koronkach. Dla towarzystwa dostał lampki, które pięknie zbudowały cały nastrój. Szersze kadry będą miały premierę na blogu Galerii Wieszaczek, a dziś tylko kilka detali. Prawda, że milutko? :-)
7 komentarzy:

 1. wygląda bardzo tajemniczo, delikatnie i romantycznie, ide zatem zerknąć na "szersze" kadry... pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. idę;)... i poczekam cierpliwie;)

   Usuń
  2. Miło mi Cię gościć! :-) Też już jestem bardzo ciekawa, jak te szersze kadry wyszły. Nie pozostało jednak nic innego, jak cierpliwie czekać, aż pojawią się w Wieszaczku. Pozdrawiam ciepło :-)

   Usuń
 2. Prawda, milutko :) Bardzo jestem ciekawa co wymyśliłyście.

  Lampki cudne, co to ? Skąd to ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Milutko, milutko.. chętnie bym sobie sypialnię tak podrasowała :-) Zakładam, że pytasz o te ażurowe lampki - kupiłam je w KIKu za kilkanaście złotych. Odwiedzam go często i czasem udaje mi się wyłapać takie miłe drobiazgi. Lampki są świetne, tym bardziej, że na baterie, więc nie trzeba się martwić kablami :-) Podobne widziałam w Tesco, ale dłuższe i kilka razy droższe. Pozdrawiam :-)

   Usuń
 3. Mówiłam, że światełka dodają uroku? :> pięknie jest!!! no i te kulki ażurkowe są przepiękne!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mówiłaś, mówiłaś :-) światełka zostały u Ani na stałe. Teraz jeszcze bardziej lubimy przebywać w jej pokoju :-)

  OdpowiedzUsuń