10.08.2013

Na dobry początek

Myśl o stworzeniu tego bloga towarzyszyła mi już od dawna. I tak oto powstaje mój azyl, w którym pragnę zwolnić tempo, gromadzić inspiracje, prezentować swoje pomysły, pokazywać przyjemności życia codziennego i dzielić się tym, co przyprawia mnie o radosne bicie serca. Motywem przewodnim będą zatem źródła mojej radości, wszystko, co tworzy piękny klimat, wnętrza, podróże, kuchnia, rękodzieło, a wszystko to przeplatane wątkami utkanymi z uroków życia codziennego.
Ten blog to także prezent urodzinowy dla mnie ode mnie. Od kilku lat podróżuję po wnętrzarskiej blogosferze niczym pasażer na gapę, grzejąc się ukradkiem w cieple tej wspaniałej, kobiecej społeczności. Już nie pamiętam, kiedy zrodził się pomysł, by do niej dołączyć - do tej pory brakowało mi jednak determinacji.
Niech zatem fakt, że startuję w dniu urodzin, będzie dobrym znakiem. Serdecznie zapraszam w moje skromne progi - będzie mi miło Was gościć.
Pozdrawiam ciepło,
Agnieszka

2 komentarze:

  1. Agnieszko! Sto lat w dniu urodzin, zdrowia, miłości i zadowolenia z siebie a co najważniejsze... z podjętych inicjatyw ... a ta zapewne będzie strzałem w dziesiątkę :-***
    Życzy Agnieszka z leśnej przystani

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwaznie bede sledzic ta strefe. Wszytstkiego pieknego - wiem, ze sie stanie :*

    OdpowiedzUsuń